Про нас

Про нас

«Будкемп» – компанія, яка є одним із найбільших інтернет-магазинів освітлення. У каталозі товарів нашої компанії ви знайдете будь-яке декоративне освітлення на вишуканий смак - люстри, настінні світильники, бра, настільні лампи, торшери, акумуляторні світильники, садово-паркове освітлення, лампочки та інші освітлювальні прилади, як для побутового, так і для промислового використання.

Чому варто робити покупки саме у нашому інтернет-магазині?

Перш ніж розпочинати свою роботу, ми оцінили роль освітлення у створенні затишку та комфорту в будь-якому приміщенні. У руках дизайнерів люстри, світильники, бра та торшери перетворюються на чарівну паличку, яка здатна перетворити будь-який інтер'єр на казку.

Ми глибоко вникаємо у прохання наших клієнтів, щоб вибрати найвигідніший для покупця товар.

Діяльність нашої компанії «Будкемп» спрямована на покращення комфорту людей, а саме на те, як зробити її зручнішою, безпечнішою, красивішою, що підвищує якість життя кожної людини.

Вибір освітлення у нашому магазині дуже великий! На сьогоднішній день ми маємо понад 30 тисяч найменувань товарів, уся продукція виготовлена із якісних матеріалів. Запропонований асортимент освітлення розподілений по розділам, на кожен товар є фото, опис та характеристики. Ми здійснюємо доставку до кожного населеного пункту України через компанію Нова Пошта.
Увага до наших клієнтів відіграє для нас центральну роль!


Працюючи з нами, Ви отримаєте:

  • якісне висвітлення;
  • відмінне сервісне обслуговування та інформаційна підтримка при співпраці з нами (ми завжди готові до спілкування, щоб зрозуміти та задовольнити потреби клієнта);
  • вигідні умови купівлі (система знижок, оплата частинами і т.д.);
  • швидку доставку товару по всій території України;
  • можливість замовити продукцію на фабриці (якщо немає на даний момент у постачальника);
  • гарантію на всю продукцію 12 місяців з можливістю заміни товару, у разі виявлення заводського дефекту.
Мета нашої компанії – довести, що освітлювальні прилади європейського та українського виробника є якісними, сучасними та надійними! А покупки в інтернеті можуть заощаджувати не лише ваші гроші, а й ваш дорогоцінний час!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДКЕМП»
Ідентифікаційний код: 45015876
Місцезнаходження: вулиця Мала Житомирська, 18, Київ, 02000
Адреса електронної пошти: info@budcamp.com.ua
Телефон для консультації та замовлень: +380668995517